Алекс Морган казва U.. дамски националните нужди на екипа за да сте сигурни играчи Arent губят всяка част от съществуващата им обезщетение в съответствие с еднакви договорни предложенията на U.. Футбол федерация е направила както на мъжки и дамски отбори.

Ние все още трябва да си говорят за свидетелските показания, дадени от американския футбол. Но който и да е ангажимент за равно заплащане публично е добро, Морган заяви в сряда. Въпреки това, ние трябва да погледнем ред по ред от това, което всъщност THEYRE осигуряване, защото ако имате равен, но не е дори и това, което имаме и преди, или със стойността, че ние сме, а след това ние все още считат, че това е не е достатъчно добър.

U.. Футбол заяви във вторник, че предлагат идентични договори на асоциации на играчите за мъжки и дамски национални отбори. Но ръководният орган също така заяви, че ще откаже да се съгласи на сделка, в която наградата World Cup пари не е изравнен.

Синдикатите за мъже и жени са отделни и те нямат задължение по федералната на трудовото законодателство за сделка заедно или да се съгласи с подобни термини. Договорът за мъжки изтече през декември 2018 г. пистите дамски споразумение през декември тази година.

ние не искаме да започнем новата година без нов CBA в сила, така че този приоритет номер едно на нашия БКП, на нашия правен екип, каза Морган. Гледайки (USSF) изявленията му е трудно да се каже, ние искаме да се чувстват насърчени и ние искаме да бъдем оптимисти, но видяхме много изявления преди. Това, което наистина искате да направите, е да видим какво можем да направим на масата за преговори, вижте тези изявления да бъде пусната в действие в тези преговори. Така че, разбира се винаги са били с надежда, че трябва да продължим да имаме надежда.

Екипът на жените е в Кливланд за един мач в четвъртък вечер срещу Парагвай, първата игра на САЩ, тъй като печели бронзов медал на Олимпийските игри в Токио разочароващо финала за шампиони Женско Световната купа.

U.. Футбол казва, че вярва, че най-добрият начин е единна структура заплащане и за двете висши национални отбори. Но федерацията поддържа също така, че някои разпоредби в момента в договора за жените, като заплати Националната Женско футболна лига и отпуск по майчинство и заплащането, не е задължително то да отпадне от федерацията предложения.

Това предложение ще гарантира, че USWNT и USMNT играчи остават сред най-високо платените висши национални отбори в света, като същевременно осигурява структура за разпределяне на приходите, който ще позволи на всички страни, за да започне отново и да споделят заедно във възможността, която комбинира инвестиции в бъдещето на U.. Футбол ще достави в течение на една нова CBA, заяви федерацията в изявление.

ФИФА спечели $ 400 милиона от наградни фондове за 32-те отбори в 2018 Мъжко Световната купа, включително $ 38 милиона за шампион Франция. Той спечели $ 30 милиона за 24-те отбори в Световната купа по 2019 Женско, включително $ 4 милиона за U.. след американците спечелиха втора поредна титла.

В процес на труда им договор, U.. мъже получиха $ 55 000 всеки за извършване на Световната купа списък 2014 г., а след това се разделят $ 4. милиона за придобиване на четири точки в груповата фаза и достигане етапа на нокаут. Това изчислява на малко под $ 187 000 на играч.

тийм Женско играчи, водени от Morgan съдени федерацията март 2019, като твърди, че не са платени справедливо под техен колективен трудов договор в сравнение с това, което екипът на мъжки получава под нейно съгласие.

U.. Районен съдия Р. Гари Klausner в Лос Анджелис отхвърли претенцията за заплащане май 2020 г., управляващата жените отхвърлени структура плащане за игра, подобен на този в договора за мъжки и вместо приели по-голямо базови заплати и обезщетения.

Дата на раждане

2017: Играна 13 мача за Орландо, 12 от тях започва ... Вкара девет гола в 1058 минути, завързани за петата най-много в лигата ... разписа четири асистенции ... Избран за най-добър NWSL Второ XI ... Награден NWSL Играч на месец за месец август ... избран за член на екипа NWSL на месеца през август ... игра с награди гол в FC Канзас Сити на 26 август е избран за седмица 18 гол на седмицата ... Вкара четири игра печелившите цели .... Започна годината с олимпик Lyonnais във Франция ... отбеляза пет гола в девет ястия ... спечели дивизия 1 женско заглавие ... спечели френската купа ... Дамски шампионска лига шампион. 2016: стартира и изигра всичките 90 минути в 15 мача ... пропуснати пет игри, дължащи се на международно мито ... отбелязаха четири гола и една помощ ... победител 79-та минута игра победител на 14 май срещу Западна Ню Йорк ... спечелил NWSL гол Седмицата на 5 и 17 седмици за победителя срещу WNY и цел на 3 септември в Хюстън ... подписа шестмесечен договор с Олимпик Лионеа във Франция на 20 декември. 2015: член на Портланд тръни FC ... се появиха в четири мача, три започват, в сезон, съкратен от световното първенство на жените ... вкара гол и две асистенции в това време ... придобито от Орландо чрез търговия с Портланд на октомври 26. 2014: се появи в 14 Редовните сезонни мачове, 13 стартира ... записани шест гола и четирима асистенции ... класирани на трето място в NWSL в изстрел на гол (36) и шести в изстрела (56) ... Обърна първата си скоба с тръните, печелейки на играча на NWSL от седмицата Почести в 6-1 победа във Вашингтон на 21 юни ... завърши с цел и двама асистенции в 6-3 победа срещу Бостън на 20 юли, Станете първият играч в историята на клуба, за да записвате множество игри с много помощ. 2013: разпределени за Portland Thorns FC ... доведе на тръните на встъпителното първенство на NWSL, побеждавайки WNY 2-0 ... завърши годината с осем гола и пет асистенции ... поддръжници играч на годината ... nwsl най-добър xi втори отбор ... лига Лидер в изстрелите (82) и снимки на гол (44) ... Отбори Golden Boot победител. 2011: Първият цялостен избор в WPS за 2011 г. от Западна Ню Йорк Flash ... помогна на клуба до титлата на WPS през първата си година ... изигра 689 минути в 14 мача за светкавицата, започвайки от шест и имаше четири гола и трима асистенции. 2019: 2019 Шампион на Световната купа на ФИФА. Стартира шест мача за U.. в преследване на четвъртата си световна купа. Вкара шест гола. Спечели сребърното зареждане за турнира. Вкара пет гола в отварач на американците срещу Тайланд, за да обвърже световното първенство за едно игра за запис, определен от Michelle Akers през 1991 година. Тристранни асистенции в турнира. Възлизат на 16 изяви за U. . Записани 15 стартира. Девет гола. ФИФА Fifpro Womens World 11 Селекция. Наречен на третия си списък на Worls World Cup на Worls на 2 май. Вкара 100-та си международна цел на 4 април срещу Австралия. 2018: се появи в 19 мача за U.. ... стартира 18 ... отбеляза 18 гола, втората най-висока общо за година в нейната U., WNT кариера ... U.. Футболна жена играч на годината ... Tallied три асистенции ... LED U.. за първи турнир на заглавието на нациите. 2017: Награден база на годината за втора поредна година ... Избран за най-доброто от Facacaf най-добрите Xi ... се появиха 14 пъти за САЩ ... вкара седем гола за 698 минути, водейки U.. WNT в точкуване ... Обвини двама асистенции. 2016: Завършена годината, вързана за отбора в цели с 17 ... също нанесени трима асистенции ... бе наречена Concacaf женски играч на годината и до най-добрите Xi ... наричани на 2016 г. Rio Olympic Roster ... се появи в четири мача ... вкара гола в олимпийския отварачка срещу Нова Зеландия и в загуба на USAs дузпа за Швеция в четвъртфинала.

2015: Led САЩ за първенството на 2015 FIFA World Cup Женско ... Публикувана всичките четири нокаут кръгли игри, отбелязване на гол срещу Колумбия и да печелите дузпи срещу Колумбия и най-важното срещу Германия, която доказа, че е победен гол в мача, който изпрати САЩ до финала на Световното първенство. Играли в 1,546 минути, докато играят в 22 от 26-USA игрите ... Вкара седем гола ... Помогна САЩ спечели своята 10 Алгарве първенство в Португалия. Вкара си 50-ти международен гол в мач срещу Англия ... Кръстен на КОНКАКАФ Best XI.

2013: пропусна няколко мача поради контузия на глезена, но все пак изигра 811 минути в 12 мача, докато започне 10 ... Вкара шест гола с четири асистенции, включително изравнителния гол срещу Швеция по време на 1-1 вратовръзка на финала група мач на Алгарве купа, която е изпратила САЩ до финала, където вкара и двата гола в 2-0 победа срещу Германия ... е финалист за FIFA World Женско Играч на годината ... беше КОНКАКАФ Женско Играч на Година, за първи път наградата е дадена навън.

2012: Ако един от най-добрите голови години в U.. история, удари в 28 цели с 21 асистенции, за да води отбора в двете категории ... е обявен за U.. Футбол Жена спортист на годината за първи път ... Нейната цел е общо трети най-добрите в U.. история зад само Michelle Ейкърс (39 през 1991 г.) и Аби Wambach (31 през 2004 г.) ... й помогнете общо бе вързана за вторият най-добър в U.. история зад само Миа Хам (22 през 2004 г.) и вързани с Карин Gabarra (21 през 1991 г.) ... завърши на трето място в гласуването за ФИФА Женско Футболист на годината ... Публикувана всичките шест мача на Олимпиадата през 2012 г., я на първо място, играят всички но в 27-та на турнира ... вкара три гола в Олимпийските игри, включително един от най-драматичните голове в историята на дамски футбол в 123-ото минута на полуфинала срещу Канада, най-новата отбелязан гол някога в историята на ФИФА.

2011: Играли в първия си СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ... вкара гол и направи асистенция в финала, ставайки първият U.. играч да върне един гол и асистенция в Световната купа окончателен ... Играна в 19 общо мачове, като се започне само две, но вкара шест гола с две асистенции ... бе награден най-резултатен в турнира за Купата на Алгарве ... От краткия списък за FIFA Женско World Player на годината.

2010: Спечелих първата си кариера горна граница на 31 март срещу Мексико в Солт Лейк Сити ... Играна в осем мача, всички в игра и вкара един от най-важните цели в най-новата U.. история, когато тя влезе в първия мач от Световната купа на ФИФА плейоф Женско срещу Италия в Падуа на 20 ноември и отбеляза победния гол в добавеното време, за да даде на САЩ с 1-0 победа ... вкара първия си гол в кариерата 2 октомври срещу Китай в Честър, Пенсилвания.

Динамична напред и един от най-популярните играчи на U.. Женско национален отбор и в световен мащаб, Морган е добавен в списъка на тръни FC през процеса на разпределение на националния отбор на 11 януари, 2013 г. Morgan се връща в Портланд през 2015 г. за третия си сезон с клуба.

2015: появи в четири игри (3 започва). Преброени гол и асистенция на 30 август срещу Вашингтон. Saw първото си действие с тръни FC от първия мач за сезона, като влезете 30 минути като заместител на 22 август Започната и изигра 75 минути в 4-1 победа срещу Бостън (11 април).

2014: се появи в 14-редовен сезон мачове (13 за играча), след като се възстановява от контузия на глезена. Записано шест гола и четири асистенции. Класираха на трето място в NWSL в удара към вратата (36) и на шесто място в снимки (56). Преброени първата си скоба за клуба, е един от петимата играчи, за да постигне този подвиг, донесла й NWSL Играч на приза седмица в 6-1 победа във Вашингтон на 21 юни. Завършен с гол и две асистенции в 6-3 победа срещу Бостън на 20 юли, става първият играч в историята на клуба, за да запишете няколко мулти-подпомагат игри в NWSL си кариера. Вкара победния гол в 1-0 победа срещу Сиатъл Reign FC на 17 август, за да помогне на тръни FC осигури до кея във NWSL плейофите. Дебютът си сезон на 7 юни срещу Западна Ню Йорк Flash на.

2011: Взети първото цялостно в проектобюджета за 2011 WPS от Западна Ню Йорк Flash и помогнаха на клуба към титлата WPS в първата си година. Играна 689 минути в 13 мача за Flash, започващи шест, и имаше четири гола и три асистенции ... Играна 106 минути на финала по време на победата на наказателното удар срещу Филаделфия.

2015: Игра на втория си Световно първенство по футбол за жени, Морган се появи в седем мача (пет за играча) в Женско Световното първенство по футбол, за точкуване на четвъртфиналите срещу Колумбия. Стана 10-ия играч в историята на USWNT да вкара 50 гола, записа победния гол в 25-тата минута на 1-0 победа над Англия на 13 февруари Се появи в седем мача (всички за играча) и събраха два гола. Върнатите за областта за първи път от октомври 2014 г., като се започне и да играете на всички 90 минути в 2-0 загуба срещу Франция на февруари 18.

2014: Произведено седем участия (четири) за започване на Съединените щати, запис пет гола и четири асистенции. Започната от първите два мача на КОНКАКАФ първенство и събраха победния съдейства за гол на Аби Wambachs в мача на откриването на турнира (1-0 W срещу Тринидад и Тобаго), но е изключено за остатъка от следните турнир контузия на глезена.

2011: Ако представление пробив в Световната купа по Женско, я първо на най-високо равнище да се, когато тя влезе като резерва за пет от шестте игри и стана, заедно с Аби Wambach, един от двата U.. играчите да вкарат в Световната купа полуфинал и финала. Вкарани третия и игра клинч гол в 3-1 победа над Франция в полуфинала, а след това се разписа срещу Япония във финала за отваряне на отчитането. Също така имаше помогне да Wambach в финала, ставайки първият U.. играч да върне един гол и асистенция на финала на Световното първенство. Играли в 19 общо мачове, като се започне само две, но вкара шест гола с две асистенции. Вкара три гола в Купа Алгарве в Португалия и получи най-добрата награда за голмайстори. Наречен един от 10 играчи в краткия списък за World Player на годината на FIFA. 2010: Спечели първата си кариера на 31 март срещу Мексико в Солт Лейк Сити, идваше на полувремето в мач, играно на снежно покритие. Играе се в осем мача, всички от пейката и вкара една от най-важните цели в последните U., История Когато тя влезе в първия крак на Световната купа на Световната купа на ФИФА срещу Италия в Падува на 20 ноември и вкара печелившата цел в спиране на времето, за да даде на САЩ победа с 1: 0. Вкара първия си гол на кариерата на 2 октомври срещу Китай в Честър. Екип на турнира за квалификация на Световната купа на Концаф, където играе в четири мача и вкара два гола срещу Гватемала и Коста Рика.